• Ново
Премиум Квалитет Професионални Тетоважа Пенкало Ротари Тетоважа Машина за Полнење со Швајцарската Моторни Силна Тивка Погоден за 99% на Тетоважа Игли за MarketBlue
zoom_in

Премиум Квалитет Професионални Тетоважа Пенкало Ротари Тетоважа Машина за Полнење со Швајцарската Моторни Силна Тивка Погоден за

DEN 2246.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Тетоважа Совет : не заборавајте дека треба да се остане здрав пред вас тетоважа.Една недела е телото, како што се пијанство, настинка или било која друга болест, не може да се тетовирани на телото. ♠ Имаат ист безжична Енергија Тетоважа Пенкало : Тетоважа Машината е Направена од Алуминиум, CNC процес.мозочниот удар е 0-4.5 мм, континуирано работно време е 8h.Работен напон е 5-9 V.Веќе не се слушаат страшни "zzz" звук кога се тетовирани. ♥ Внатрешната Структура на Ротирачки Тетоважа Пиштол : Вграден-во 1400m Ah литиум батерија, тетоважа пенкало и литиум батерија се интегрирани, на средината може да биде unscrewed да го замени горната половина на литиум батерија.Нема потреба за педали и кука кабли. ♦ Тетоважа Моќност : Вграден-во 1400m Ah литиум батерија, 3.7 V батерија.Излез : За фиксно тековни е 2 A, 5-9 V напон, притиснете "" или "-" за да се префрлите на напон спектар, секој пат кога амплитудата е 0.5 V. 12000 Rpm. ♣ Тетоважа Машина за Полнење : Безжичните Моќ Тетоважа Машина : Стабилни Перформанси, Протекување на Системот на Заштита, Експлозија-доказ Уред. 5 S голема Брзина Започне.притиснете или-копче за да се префрлите на напон спектар, 5 V е најниска напон.Професионални Безжична Батеријата Пенкало Ротари Кертриџ Тетоважа Машина Пенкало со LED Дисплеј Додатоци за Тетоважа Перформанси параметри : Мотор : Јапонија Coreless Моторни 8 V 12000 RPM Димензии : 142*30мм капацитетот на Батеријата : 1400m Ah Работно Време : 6-7 часа за Целосно Полнење : 1-2 часа Врска : USB Полнење Удар Должина : 3.5 mm Работен Напон : 5 V-10 V Тежина : 190g Карактеристики на Тетоважа Пенкало 1.Оваа тетоважа машина компатибилна со речиси брендови напојување и кертриџ игли видови. 2.Одлично за поставата и сенчење 3. Високо ефикасни, удобно се справи со дизајн 4. Повеќе моќни,лесни.ниски-бучава 5.Ве молиме имајте на тетоважа пенкало работи под 12 V за заштита на ротари систем и мотор.

Избор на купувачот..