• Ново
ZYC Новиот Тип на Професионална Шминка Тетоважа Ротирачки Пенкало Машина Тетоважа Материјали за Трајна Шминка,Црвена
zoom_in

ZYC Новиот Тип на Професионална Шминка Тетоважа Ротирачки Пенкало Машина Тетоважа Материјали за Трајна Шминка,Црвена

DEN 5106.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ 100% Сосема нов и висок квалитет,Лесни,ниски-бучава,Прилагодување на должината на иглата,Високо ефикасни, научни се справи со дизајн. ★ Мазна и тивко, со моќни ротационен мотор од Јапонија. ★ Претходно игла фреквенција за специфична постапка, јас.e.веѓите, eyeliners, усните полу трајна шминка постапки. ★ Компатибилен со повеќето рефил игли,суштинска алатка за тетоважа studios!. ★ Ниско ниво на бучава е загарантирана и не греење во рок од 2 часа работа.Ротари мотор, стабилен тело и мазна вибрации.Високи перформанси, дизајн за почетник.Стоковните Квалитет, Сертификација : ce Material : Aluminum Type : Тетоважа Gun Gun Тип : Electric Motor : Увезени Motor Material : Space Aluminum Weight : 123g Size : 25мм*119mm Working напон : 7-9 VSpeed : 8 V 8000 RPMInterface : РКА.

Избор на купувачот..