• Ново
Тетоважа Машина за Контрола, Staninless Челик Игла Лагер Shader, Преносни Салон за Убавина Професионални Тетоважа Тетоважа Љубовници за Тетоважа Уметник(сина)
zoom_in

Тетоважа Машина за Контрола, Staninless Челик Игла Лагер Shader, Преносни Салон за Убавина Професионални Тетоважа Тетоважа Љубовници

DEN 232.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Високо квалитетни алуминиумски легури зафат, 304 од не ' рѓосувачки челик игла бар. 【АВТО-ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИЗАЈН】Авто-заклучување дизајн, контрола е 4.9 cm долги и 2,2 см во дијаметар.Тоа е практично тетоважа алатка. 【ПРЕНОСЛИВ И ПРАКТИЧЕН】Преносни и професионално да се користат, и да се чувствува добро и има голема контрола кога tattooing. 【ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА】Knurled дизајн го прави тоа не се лизга и за стабилни перформанси,Може да се користи заедно со видови на тетоважа машина. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Лесно да се чисти, сина и практични изглед, исклучителна изведба, добра за чистење без исчезнува.Spezifikations : Материјал : Алуминиум Alloy Color : Црвена, Црна, Виолетова, Сина(Изборен)Зафат Должина : околу. 4.9 cm / 1.9 inch Diameter : прибл. 2,2 см / 0.9 inch Needle Бар Должина : околу. 5.0 cm / 2.0 inch Needle Бар Дијаметар : прибл. 0.8 cm / 0.3 inch Package Тежина : околу. 38g Item Тип : Тетоважа Tool Package Вклучуваат : 1 x Тетоважа Машина Grip Notice : Тоа е погоден за повеќето тетоважа игла, но не Кертриџ Игла.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Избор на купувачот..