• Ново
qfkj Работи шапка 2 ПАРЧИЊА Старечки Шапка Анти-Навремено Коса Покрие Работа Капа
zoom_in

qfkj Работи шапка 2 ПАРЧИЊА Старечки Шапка Анти-Навремено Коса Покрие Работа Капа

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,памук.Увезени.Не кајгана.Димензии : дијаметар на врвот на капа е 18cm/7in, со рака кој може да се прилагоди по волја.Материјал : дише полиестер, памук пот крпа, пластични копчиња.Дизајн : На работа капа е отпечатена со модели на површината, кои не се само убави, но, исто така, го спречува нечистотијата и готвење мириси.Со еластична бендови и ремени на грбот, може да се поправи капа на вашата коса, како и две копчиња на двете страни може да се користи за да се откажам јаже за ублажување на болка во ушите.Употреба : Нашата работа капи се многу погодни за разни работни места, како што се готвач капи, санитарни капи, убавината спа капи, лицето за нега на капи, фитнес капи, итн., за да ги задоволат вашите различни потреби.Карактеристика : На работа ззп памук sweatband, која е мека и кожа-пријателски, дише и удобно, погоден за сите-ден се носат.Подготви овој вид на заштитна капа за вашето семејство, тие особено ќе ви се допадне.Answer : ___________________________ Note : машина перат на собна температура, може да биде суво, но не избелени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бренд : qfkj1 - повеќе не треба да се грижите за губење на твоето лице и Пот лизга во очите.Работата капа ви држи чиста и уредна.Направи да изгледаат повеќе енергија.2 - Ние секогаш се одржи исклучителен квалитет и практични издржливост во производство и производство.3 - Заштитни капаци може да ви донесе сигурност и хигиена, работна средина, додека одржување на вашиот личен стил.Прилагодливи еластична бенд работа капа е на повеќето модерен и практична работа капа денес!Прилагодување : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени фотографии во производот.Можете да ни ги испратите вашите омилени слики.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Избор на купувачот..