• Ново
EuisdanAA Темно Сива Смола Сад Миленици Хранење Плоча Храна, Вода Сад за Влекачи Желки(Cuenco де resina gris oscuro Платон де alimentación став mascotas Платон де agua став влекачи Tortugas
zoom_in

EuisdanAA Темно Сива Смола Сад Миленици Хранење Плоча Храна, Вода Сад за Влекачи Желки(Cuenco де resina gris oscuro Платон де alimentación

DEN 443.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Боја : Темно Сива боја; Големина : x 12.5 13.5 x 3.5 cm / 4.9" x 5.3" x 1.4" (L*W*H).Пакет Содржина : 1 x Желка Хранење Сад.Име на производ : Желка Хранење Сад; Материјал : Смола; Нето Тежина : 375g.Смола материјал, здрав и против пролизгување.Одлична за одржување на храна или вода.Обезбеди lifelike средина за вашите миленици за да јадат.(Материјал де resina, resistente y antideslizante.Идеален став contener comida о agua.Proporcione он entorno realista para que coman sus mascotas.Погоден за мал рептил животни, како желка, желка, пустиник ракови, гуштер, terrapin, gecko,итн.(Adecuado став pequeños влекачи, комо tortugas, tortugas, cangrejos ermitaños, lagartos, galápagos, gecos, итн.Euisdan AA Темно Сива Смола Сад Миленици Хранење Плоча Храна, Вода Сад за Влекачи Tortoises The производ е направен од казна смола која ќе не слајд сите над местото кога вашите миленици е јадење или пиење.Одлична за одржување на храна или вода и, исто така може да обезбеди natual и жива средина за вашиот влекачи.Нејзините цврстата структура може ефикасно да го спречи тоа од соборат и се истури.Домашни миленици се добие природен место, да јадат и relex во оваа умно дизајниран за хранење плоча.Погоден за мал рептил животни, како желка, желка, пустиник ракови, гуштер, жаба, terrapin, gecko,итн.Висок квалитет за трајни употреба, анти-лизга и лесно да се .Совети : смола хранење сад со четка за отстранување на нечистотија и нечистотии во ладна вода пред да го користите.Препорачливо е да се смола сад еднаш неделно.Забелешка : ве Молиме овозможи 2cm грешка поради рака мерка.Опис на Spanish Cuenco де resina gris oscuro Платон де alimentación став mascotas Платон де agua став влекачи Tortugas Color : gris oscuro; Tamaño : 12,5 х 13,5 х 3,5 см / 4,9" x 5,3" x 1,4" (L * W * H) Contenido del paquete : 1 cuenco де alimentación став tortugas Nombre del producto : Tazón де alimentación став tortugas; Материјал : resina; Peso neto : 375g Material де resina, resistente y antideslizante.Идеален став contener comida о agua.Proporcione он entorno realista para que coman sus mascotas.Adecuado став pequeños влекачи, комо tortugas, tortugas, cangrejos ermitaños, lagartos, galápagos, gecos, итн.

Избор на купувачот..