• Ново
1.5620 16 UNS 2A Тема Plug GAGE 1.562 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 1.5198 & 1.5146 1 9/16
zoom_in

1.5620 16 UNS 2A Тема Plug GAGE 1.562 ОДИ НЕ ОДИ P. D. S = 1.5198 & 1.5146 1 9/16

DEN 348.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD ПРСТЕН GAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 1.5620 - 16 UNS - 2 AGO P. D. : 1.5198 НЕ ОДИ P. D. : 1.5146 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : G. A. КО.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 8-3-J-2.

Избор на купувачот..