• Ново
Фабриката Стил Усна Спојлер за Mazda 3 Седан Насликани во Фабриката Боја за Заклучување на Вашиот Избор 538 41V со 3M лента вклучени
zoom_in

Фабриката Стил Усна Спојлер за Mazda 3 Седан Насликани во Фабриката Боја за Заклучување на Вашиот Избор 538 41V со 3M лента вклучени

DEN 1293.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Фабрика се Вклопуваат Усна Спојлер за 2014 - 2018 Mazda 3 Седан.Вашиот Спојлер и Крило Кралот спојлер ќе вклучуваат моделирани во метални инсерти со појавување на машина навој завртки, подлошки и заклучување подлошки обезбедување супериорен во однос на монтирање на сила во однос на другите инфериорни производи без метални инсерти.Сите Монтажа Хардвер и Детални Инструкции се Вклучени.Секој Спојлер, исто така, вклучува и 3 M лента за додаде леснотијата на инсталација.Спојлер и Крило Кралот има изградено својата репутација на постигнување Најдобар Квалитет, Најдобро Одговара, Најдобра Гаранција и Најдобра Услуга во спојлер индустрија.Вашиот Спојлер и Крило Кралот спојлер ќе пристигне во Спојлер и Крило Кралот кутија и пакување да помогне да се спречи оштетување за време на превозот.Направени од ОЕМ Одделение Удар Моделирани ABS Пластика со Спојлер и Крило Кралот фабрика и поткрепени со Доживотна Гаранција.НИЕ СМЕ УБЕДЕНИ ДЕКА ВАШАТА СПОЈЛЕР ЌЕ ПРИСТИГНЕ ТОКМУ КАКО ШТО Е ОПИШАНО ВО ОВОЈ ОГЛАС.АКО НЕ Е, ВЕ МОЛИМЕ ВРАТЕТЕ ГО ЗА ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ НА СРЕДСТВАТА.Mazda 3 Седан 2014 - 2018 Насликани Фабрика Стил Усна Спојлер доаѓа во Фабриката Боја за Заклучување на вашиот избор.Боја Код се наоѓа на Возачот Страна на Вратата Џем.Ве молиме потврдете го кодот за вашиот автомобил.Сите наши спојлери се насликани со Sikkens боја која е Akzo Нобеловата е број 1 Боја Линија и Akzo Јасно Грб .Сите наши Спојлери се Buffed и Полира со изложбен Салон Заврши.Ние нудиме Најдобар Резервни Спојлер во Индустријата и назад со Доживотна Гаранција.Нашата Гаранција не ги покрива Боја против пилинг и жуборот и спојлер против warping или напукнување под нормална, за колку што имате на вашиот автомобил.

Избор на купувачот..