• Ново
Omix-АДА 52001493 Пред Песна Бар Монтажа Плоча за XJ/МЈ/ZJ
zoom_in

Omix-АДА 52001493 Пред Песна Бар Монтажа Плоча за XJ/МЈ/ZJ

DEN 838.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вишокот Дел.OE Стил.Директно Одговара.OE Дел 52001493. Оваа Песна Бар Монтажа Плоча се користи на врвот на патеката бар заградата, каде што обезбедува на рамката на 84-01 Cherokee XJ, 86-92 Comanche МЈ и 94-98 Grand Cherokee ZJ модели.Ова е фабрички оригинални вишок дел така што да одговараат како оригиналот.

Избор на купувачот..