• Ново
LLKUANG AMG Стил Странични Воздушни Пропустливи Фендер Намали за Мерцедес Бенц C E GLC Класа W205 W213 X253 (Сјајна Црна)
zoom_in

LLKUANG AMG Стил Странични Воздушни Пропустливи Фендер Намали за Мерцедес Бенц C E GLC Класа W205 W213 X253 (Сјајна Црна)

DEN 453.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилен Возила : за Мерцедес Бенц C E GLC Класа W205 W213 X253. Материјали : Направени од Високо Квалитетна ABS Пластика.Пакети : 2 парчиња/Set.Инсталација Совети : со адхезивна лента на грбот, Не го оштети вашиот автомобил.Чистење на површината на вашиот автомобил Пред да Инсталирате; Малку топлина Двојно-Страна Лепило со фен за коса пред pasting ефект подобро; Притискање нежно за околу 1 минута по Pasting.Поддршка и ГАРАНЦИЈА : 100% Гаранција за Квалитет, ако не сте задоволни со оваа точка, да ги споделите со нас и ние ќе ви ги понудиме целосна наплата или замена.Инструкции за инсталација: 1)Чиста површината каде што сакате да се држиме.Имајте суви и чисти. 2)Утврди инсталација локација и потоа да се направи споредба на производот и инсталација локација.Доколку производот не одговара на вашето возило, ве молиме контактирајте со нас веднаш и НЕ се ИНСТАЛИРА. 3)Кога кинење исклучување на двострано лепило на осигурување се намали, не можете да допрете двоен двострано паста со вашата рака. 4), Со цел да се постигне подобар ефект, ако температурата е под 20 степени, ние ви препорачуваме греење двојно двострано лепило со фен или полесни .(Не се загрее над 40 степени). 5)Усогласат позиција и потоа ставете.Ставете ефект зависи од паста услови и правилна инсталација. 6)Притискање нежно за околу 1 минута по Pasting. 7)ве Молиме не допирајте вода и Чувајте се исуши по се инсталира најмалку 72 часа.Или тоа ќе се лесно да падне.Зошто Да Се Избере Нашиот Производ? ★ 100% Сосема Нов! ★ Лесен и брз инсталација, дури и за почетници. ★ Направен од висок квалитет ISO 9001 фабрика за долгорочна употреба. ★ Овој производ е произведен во оригиналната верзија на оригиналниот автомобил 1 : 1,совршено се вклопуваат во без јазот ★ 360 степени печење заврши со мазна површина и луксузни high-end изгледа ★ ОЕМ & OE стандард за квалитет, добри како оригинални решенија. ★ Висока-квалитет 24 часа по-продажбата на услугата, купи со доверба ★ Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 24-72 часа.

Избор на купувачот..