• Ново
Телото Обликување Чистење Витамин C & Колаген
zoom_in

Телото Обликување Чистење Витамин C & Колаген

DEN 840.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КЛУЧНА СОСТОЈКА : Витамин Ц, Колаген, Цитрус Моќ Смеса.Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА : Униние, Нерамна Текстура, Сувост.ПРИДОБИВКИ : Отвора Порите, Настани Изглед , Smooths Кожата. 100% Вегетаријанци. 100% Природни.Само 100% Природни Етерични Масла, Без Сулфати (SLS и SLES) .На видно место се отвора порите.Враќање на мазна и мека кожа.Exfoliates, и buffs далеку сува кожа.Ја зголемува кожата исхрана и хидратација.Помага Дури и изглед и го подобрува тенот.Употреба во бања или туш.Се применува за да ја влажни кожата и нежно масирајте со кружни движења.Добро исплакнете со топла вода.Прекрасен, 100% природни миризливи длабоко чистење сол чистење со Витамин Ц, Колаген, и Цитрус Моќ Комбинација, која работи видливо да го насочите текстура, мазна и хидрат кожата.Овој 100% природни миризливи длабоко чистење сол чистење овозможува нежна, но ефикасна ексфолиране на целото тело, како што тоа постепено се топи во кожата.Моќни состојки како што се Витамин Ц, Колаген, и Цитрус Моќ Мешавина (составени од активни етерични масла, како што Цитрус, Мандарина и Грејпфрут) се одликува со моќен хранливи материи и витамини за да им помогне на полски, подобрување, да заличи, и мазна кожа.

Избор на купувачот..