• Ново
Dukal Пакет на 96 Противалергиски Дете Бања 4 мл Шише со Издавање Капа. Глава до Пети Бебе се Мијат. pH балансирана формула. Свеж мирис. Бебе Бања За Новороденчињата, Доен?
zoom_in

Dukal Пакет на 96 Противалергиски Дете Бања 4 мл Шише со Издавање Капа. Глава до Пети Бебе се Мијат. pH балансирана формула. Свеж

DEN 3142.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакување од 96 БЕБЕ БАЊА : Бебе препарати за чистење се наменети за безбедно, секојдневна употреба за хигиена.Дојде во удобен шишиња со издавање капа за леснотијата на користење.Пријател на косата, скалпот и кожата.Нежно p H балансирана формула.Јачината на секое шише : 4 мл.Количина : 96 шишиња.БЛАГА И НЕЖНА : Идеален за секојдневна употреба и специјално формулиран за сите видови на косата и скалпот.Дизајниран за бебето е деликатна кожа, овој шампон нуди нежно чистење на која остава косата мека, сјајна и мирис бебе свежи.Тоа е специјално формулиран за да се биде нежна доволно за бебиња чувствителна кожа.Може да се користи од глава до пети.ПОГОДНО ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Освежување на телото препарати за чистење дојде во шишиња идеално големина за секојдневна употреба да им помогне одржите вашиот бебешка кожа & губење на чувството мека, мазна и чувство поздрав.Бебе Миење Шампон е благ чистење дека е особено голема за чувствителна кожа.Нежно чисти и ја хидрира косата од коренот до врвот.Светлината бебе свеж мирис.ЗА БЕБИЊА И ВОЗРАСНИ : Косата и кожата чистење остава мазна, мека и да се управува.Користење нежни, специјално формулиран состојки, нашите препарати за чистење помогне во одржување на природната еластичност и спречување на кожата дефект.Обезбедува оптимална климатизација и навлажнувачки, противалергиски бебе измијте се ослободени од parabens, и е нежна доволно за вашето бебе е деликатна кожа и коса и добро за целото семејство.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Деца Тело Измијте се поткрепени со 100% гаранција.Ако не сте целосно задоволни со производот, ќе добиете вашите пари назад!.Tearless Бања за Бебиња и Возрасни p H балансирана формула детали за Производот : Светло бебе свеж мирис Сад : Шише со издавање капа Јачина по шише : 4 мл.Количина : 96 шишиња Нежно доволно за новороденчињата и добро за целото семејство, бебе шампон помага бања време пријатно без солзи.Овој ултра-блага бебе се мијат и шампонот е педијатар-тестирани и p H-балансирана за чувствителни бебе скалпот и косата.БРЗ И ВИСОК КВАЛИТЕТ НА РЕЗУЛТАТОТ.Формулата карактеристики нежна комбинација на клиничка-одделение препарати за чистење, омекнување, и цртичка на есенцијални масла кои се идеални за миење, капење, и shampooing.Безбедно, противалергиски, и ефикасна лична нега и апарати за домаќинство essentials.Лична хигиена чистење е одличен прилог на бебето секојдневно капење.Идеално решение за возрасни лица со осетлива кожа.Специјално формулиран за да се чисти и се грижи за косата.

Избор на купувачот..