• Ново
Cetaphil Бебе Лечи се Мијат, Paraben Слободни, Противалергиски, Колоидна Овес, Сува Кожа, Сапун Слободни, се Безбедни за Бебиња Постари од 3 Месеци, 10 Течност Унца (Пакување М
zoom_in

Cetaphil Бебе Лечи се Мијат, Paraben Слободни, Противалергиски, Колоидна Овес, Сува Кожа, Сапун Слободни, се Безбедни за Бебиња Постари

DEN 328.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Уникатен Filaggrin комплексен за да се негуваат и да се задржи на кожата влага.Нежно чисти и може лесно да, оставајќи ја кожата мека и мазна.Сапун слободни, Мирис Слободни, Paraben Слободни и противалергиски.Безбедни за бебиња на возраст од три месеци - Дерматолог тестирани и доби печатот на Прифаќање од страна на националните Егзема Асоцијација.

Избор на купувачот..