• Ново
Ader 10 Пар Црни Гумени Тегови 2, 3, 5, 8,10, 12,15,20,25, 30Lbs со 2 Ниво 36 Rack
zoom_in

Ader 10 Пар Црни Гумени Тегови 2, 3, 5, 8,10, 12,15,20,25, 30Lbs со 2 Ниво 36 Rack

DEN 18216.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2-Ниво 36" гира багажник, тешки челична конструкција.Гира сет вклучува : 2,3,5,8,10,12,15,20,25,30 Lbs (10 Пар вкупно 260 Lbs).Гума тегови имаат Octagonal форма за да се спречи тркалање.БЕЗ превозот до Алјаска, Хаваи, и APO/FPO адреси или PO Кутии.Ве молиме имајте во предвид дека оваа цел може да се испраќаат од страна на камион и ќе биде curbside испорака со liftgate.Контакт информации ќе треба да биде потврдена со продавачот. 10 Пар 260 Lb Гума Гира со Слободни Рек & Гумени Мат, Брод од 2-7 дена.

Избор на купувачот..