• Ново
GooseWaddle Луксузни Дрво Бебе Teether со Силиконски Тркала, Природни Долготрајни Teething Играчки за Деца на Возраст Од 4+ Месеци, Олеснување на Бебето Болка и Болка во Непцата,
zoom_in

GooseWaddle Луксузни Дрво Бебе Teether со Силиконски Тркала, Природни Долготрајни Teething Играчки за Деца на Возраст Од 4+ Месеци,

DEN 269.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата дрвени & силикони teethers се направени со softest силикони и природни бреза дрво, што е снабден од НАС.СМИРУВАЊЕ НА НЕПЦАТА : Својата Силиконска гума е мека на бебето непцата додека дрво дава олеснување.БЕЗБЕДНА ЗА БЕБЕ : не содржи BPA, phthalates, или други токсични материјали.Во согласност со важечките ASTM, ЦФР, & Стандардите на ЕУ.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Симпатична животните форми со бои за да се привлечат бебето сетила.Совршена големина за мали раце да држат.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Исчистите со благи бебе безбедно сапун или влажни избрише.Кажете збогум на teething болки!Направен од природни борови дрва извори од НАС & меки силиконски ослободени од PVC, BPA, Phthalates и други токсични материјали, вашето бебе е добивање на висок квалитет на олеснување што се безбедни и сигурни да го задржи ги окупираа Овој teether е сигурен да донесат многу потребни за олеснување на вашиот teething бебе.

Избор на купувачот..