• Ново
REYDELUZ Тавански Вентилатор со Светла,19.7 Во 51W,Далечински Управувач 3 боја температури,3 Опрема Правец на ветер фан светлина,Круг Таванот Светла со Вентилатор за Спалн?
zoom_in

REYDELUZ Тавански Вентилатор со Светла,19.7 Во 51W,Далечински Управувач 3 боја температури,3 Опрема Правец на ветер фан светлина,Круг

DEN 4032.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ★【МОДЕРНА ЕЛЕГАНТЕН ОБЛИК】Модерен убава 2-Прстен pendant светло дизајн никогаш нема да се застарени, додадете повеќе модни елементи во вашата куќа.Совршено се вклопуваат за спална соба, дневна соба,итн. ★【СИГУРЕН КВАЛИТЕТ и ДИЗАЈН】комбинација на осветлување и фан ви овозможува да го користите две функции во исто време.Можат да се користат и осветлување и ладење.Навивачите доаѓаат во три брзини : мала брзина, средна брзина и голема брзина, секоја брзина одговара на различни сцена барања.Осветлувањето е затемнување : Три видови на затемнување може да се сретнат различни осветлување потреби и да работат како ви се допаѓа. ★【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】- Тоа доаѓа со лесен за инсталација pack(вклучувајќи целосна опрема и инсталација прирачници).Забелешка : За безбедност, ние препорачува да инсталирате од стручен електричар. ★【СПЕЦИФИКАЦИИ】Фан светилка дијаметар 19.7 во висина 7.9 во Целна простор 10-15㎡, Влезен напон : 110 V, потрошувачка на Енергија : 51 W*2. ★【Специјален Потсетник】Пред испраќањето на производи, ние се провери квалитетот на сите производи.Ако објектот е оштетени за време на транспортот или производителот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви даде задоволителен одговор!Поради влијанието на светлината, и да се прикаже, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.Прирачник за мерење може да има грешка на 1in.Ве молиме да се разбере дека. ^-^. 1 x тавански вентилатор, светло. 1 x Далечински Управувач. 1 x упатството.Други gadgets,.Тип : LED таванот фан осветлување.Големина : Φ 50 cm × H 20 cm.Боја : Црна.Моќност : 51 W*2. Напон : 110 V. Материјал : алуминиум, железо.Спецификации : .Модерен убава pendant светло дизајн никогаш нема да се застарени, додадете повеќе модни елементи во вашата куќа.Лесно да се инсталира,се препорачува за спална соба, дневна соба,итн.Тип : LED таванот фан lighting Size : Φ 50 cm × H 20 cm Color : Black Power : 51 W*2 Voltage : 110 VMaterial : алуминиум, железо. ✔Модерен убава 2-Прстен pendant светло дизајн : никогаш нема да се застарени, додадете повеќе модни елементи во вашата куќа. ✔ Светлината униформност : Квалификувани LED светилка монистра се рамномерно осветлената, намалување на светлината распаѓање, без треперење, не вртоглавица. ✔ Лесно да се инсталира : Не треба да се вежба големи дупки, директно монтира на таванот, лесно да се замени, ниски трошоци за одржување. ✔Употреба место : затворен осветлување.Погоден за дневни соби, спални соби, канцеларии, трпезарија и сл.

Избор на купувачот..