• Ново
Sofucor 52 Модерна Тавански Вентилатор,со Далечински Управувач,Farmhouse Модерна Орев 3 Ножеви Таванот Фан на Бучава-Бесплатно
zoom_in

Sofucor 52 Модерна Тавански Вентилатор,со Далечински Управувач,Farmhouse Модерна Орев 3 Ножеви Таванот Фан на Бучава-Бесплатно

DEN 6216.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .ТРИ - НОЖОТ ЗАВРШУВА : Орев!Добиете совршено заврши натпреварот со нашата реверзибилна тавански вентилатор ножеви.Секоја страна има уникатен финиш да,На изглед е бронза, стилски и гроздобер ќе се задржи дома стилски и препознатлив.ТИВКО, РЕВЕРЗИБИЛНА МОТОР : Sofucor Тавански Вентилатор користи напредни тивок мотор обезбедува супериорни и моќни,струење со речиси никаква бучава, два режими на струење, надолу струење на чекање во текот на летото и нагоре струење на чекање во текот на зимата.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ:Далечински управувач овозможува брз и лесен за вклучување/исклучување и 1/4/8 времето функција корекција, ултра ефикасна заштеда на енергија 6 брзина реверзибилна switch за сестрана употреба.Тајмерот исклучување функција ви нудиме worriless ноќ по спие.SOFUCOR ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : ниска тавани проблем.Овој Фан е совршен за затворен простор како што се соби и спални соби.Sofucor флеш монтира на Таванот фанови понуди дополнителен простор.Мерки 52 x 6.88 x 10.24 Инчен,60" сечилото век. 12 степен сечилото на теренот. 153 x 12 mm DC-153 моторни големина.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ние ќе се обезбеди професионална инструкции, вие само треба да ги прочитате нашите инструкции внимателно да се лесно да се инсталира оваа тавански вентилатор ниска тавани проблем.Овој Фан е совршен за затворен простор како што се соби и спални соби.

Избор на купувачот..