• Ново
MUBUY Тастатура Покритие одговара Dell Inspiron 15 3000 5000 Серија/Новиот Inspiron 17 3000 Серија/Insprion 17 7786 /Dell G3 15 17 Серија/Новиот Dell G5 15 Серија/Dell Г-7 15 17 Серија-Бонбони Црна
zoom_in

MUBUY Тастатура Покритие одговара Dell Inspiron 15 3000 5000 Серија/Новиот Inspiron 17 3000 Серија/Insprion 17 7786 /Dell G3 15 17

DEN 157.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☞(Проверете Изглед на Тастатура со слика 2 Прво) Тастатура покрива само за Dell G3/G5/Г-7 15.6 инчен Лаптоп G3579 G3779 G5587 7855 7577 7588 7790 /15.6 Инчен Dell Inspiron 15 7559 i7567 i7577/Inspiron 15 3000 Серија 3543 3551 3552 3558 3559 3565 3567 3576 i3541 i3542 i3543 i3551 i3552 i3558 i3559 i3567 i3576/Inspiron 15 5000 Серија 5545 5547 5548 5555 5567 i5545 i5547 i5548 i5555 i5558 i5559/17.3" Dell G3 G3779 5748 5749 5755 5758 5759 7773 i5748 i5749 i5755 i5758 i5759 i5767 i7773. ☞НЕ се Компатибилни Режим : 2021 2019 2020 15.6" Новиот Dell Inspiron 15 5501 5502 5505 5508 5584 5590 5593 5594 5598 7590 i7590 7591, 17.3" Dell Inspiron 17 7000 7706 7790 7791, Dell Vostro 5590 7590 7500 лаптоп ве молиме пребарување ASIN : B07 R6 H8 V3 R. ☞ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони со Анти-бледнее слој печати. ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки. ✔ 15.6" Dell G3 Серија G3579 G3779. ✔ 15.6" Dell G5 Серија G5587. ✔ 15.6" Dell Г-7 Серија 7855 7577 7588 I7588 7786 7790. ✔ 15.6" Dell Inspiron 15 7559 i7599 i7567 7577 i7577. ✔ 15.6" Dell Inspiron 15 3000 Серија 3542 3543 3551 3552 3558 3559 3565 3567 3568 3576. ✔ 15.6" Dell Inspiron 15 5000 Серија 5545 5547 5548 5555 5558 5566 5567 5570 5577 i5545 i5547 i5548 i5555 i5558 i5559. ✔ 17.3" Dell Inspiron 17 5000 Серија 5748 5749 5755 5758 5759 5767 7773. ✔ 15.6" Dell G3 Серија G3579 G3779 ✔ 15.6" Dell G5 Серија G5587 ✔ 15.6" Dell Г-7 Серија 7855 7577 7588 I7588 7786 7790 ✔ 15.6" Dell Inspiron 15 7559 i7599 i7567 7577 i7577 ✔ 15.6" Dell Inspiron 15 3000 Серија 3542 3543 3551 3552 3558 3559 3565 3567 3568 3576 ✔ 15.6" Dell Inspiron 15 5000 Серија 5545 5547 55485555 5558 5566 5567 5570 5577 i5545 i5547 i5548 i5555 i5558 i5559 ✔ 17.3" Dell Inspiron 17 5000 Серија 5748 5749 5755 5758 5759 5767 7773.

Избор на купувачот..