• Ново
LYUN 50 Компјутери за Еднократна употреба Садови Пинк, Green Пластична Плоча со Златен Раб, Погоден за High-end Свадба Ден на Мајката Партија Резерви (Боја : Зелена 50pcs)
zoom_in

LYUN 50 Компјутери за Еднократна употреба Садови Пинк, Green Пластична Плоча со Златен Раб, Погоден за High-end Свадба Ден на Мајката

DEN 1200.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♛【Ги задоволи вашата сакана】 : како топло ветре, со живописни бои на овие розова/нане зелена пластични плочи се пријатни за окото.Зголеми вашиот апетит, додадете контакт на модата на вашата трпезариска маса, ја нагласи вашата high-end убавина.Толку слатко!Можете исто така да се даде како подарок на својата мајка, пријатели или колеги. ♛【Прослава essentials】 : сите направени од храна одделение пластика, bisphenol слободна, не-токсични.Комбинацијата на овие високо-квалитетни розово злато работ на плочи и две rotatable злато пластични сребрениот е натпревар направени во небото.Тоа е мора да се има мода објектот за лица!. ♛【Можете да имате повеќе работи】 : Ако се размислува дали овие розова расположливиот плочи и златна пластични садови можат подобро да им служи на гостите, ве молиме не двоумете се.Можете да добиете 10 вечера плочи, 10 салата/десерт плочи, 10 ножеви, 10 предници и 10 лажици.Погоден е за 10 гости. ♛【Погоден за прекрасен прилики】 : исто така погоден за Велигден!Овие златна пластични плочи се дизајнирани според Велигден елементи и се исто така погоден за секоја прилика.Како што на high-end свадби, партии, булчински тушеви, Ден на Мајката, Велигден или ден на Благодарноста. ♛【Интимни услуга】 : Иако ние ви обезбеди со пластични коцки и расположливиот златна пластични есцајг, погоден за страните, исто така, ќе ви обезбеди со 18 часа на ден онлајн услуга по продажбата.Ако имате било какви детали за производот, квалитетот на производот и сите други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Избор на купувачот..