• Ново
Свадба Партија за Еднократна употреба Пластични Плочи Поставени Petal Форма Злато Rim Dinnerware (50PCS) - 25 Вечера Плочи 10.25 инчен 25 Салата Плочи 7.5 инчен
zoom_in

Свадба Партија за Еднократна употреба Пластични Плочи Поставени Petal Форма Злато Rim Dinnerware (50PCS) - 25 Вечера Плочи 10.25

DEN 1895.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет : 20pcs пакет - вклучувајќи 10pcs вечера плочи од 10.25", 10pcs салата/десерт плочи од 7.5"; 50pcs пакет - вклучувајќи 25pcs вечера плочи од 10.25", 25pcs салата/десерт плочи од 7.5".Материјал : Направен од висок сјај крути пластични, рециклираат и BPA free.Не микробранова безбедно поради сребро или злато декорација.Елегантен дизајн : Цвет petal форма со злато rim дизајн, елегантен и фенси.Мулти-употреба : Идеален за свадба, забава, банкет, вечера, церемонијата, фестивал прослава, собири, денот на Благодарноста, Божиќ итн.ЛЕСЕН Салата/Десерт Плочи : 7.5".Напомена : - ве Молиме, имајте предвид дека може да биде 0.39-1.18 инчи разликата се должи на рачно мерење.- Бои се прикажани може да се разликува малку од реалните на производот се должи на калибрација разлики помеѓу вашиот екран и голо око.- Ве молиме да се мијат пластични плочи со рака, наместо на машина за миење садови.Не микробранова печка или печка.

Избор на купувачот..