• Ново
I00000 144PCS Сина Пластични Плочи & Злато Пластични Сребрениот & Злато за Еднократна употреба Чаши, 24 Гости Злато за Еднократна употреба Dinnerware Совршен за Свадба & Роденде
zoom_in

I00000 144PCS Сина Пластични Плочи & Злато Пластични Сребрениот & Злато за Еднократна употреба Чаши, 24 Гости Злато за Еднократна

DEN 2284.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова 100% храна одделение пластика е BPA - и токсични-слободен за да се обезбеди безбедно јадење искуство за вас и за вашите гости.Им служи на себе со сина злато за еднократна употреба плочи полн со вашата омилена храна со крајна безбедност и неспоредлив набитост.ЕЛЕГАНТЕН И УДОБЕН : I00000 сина расположливиот dinnerware за 24 лица со користење вклучуваат 24 вечера плочи, 24 салата Плочи, 24 злато предници, 24 злато Ножеви, 24 златни лажици и 24 злато пластични чаши.Идеален за било која настани со здрав изградба противи кршење, виткање, и кршење.УДОБЕН & ОБНОВЛИВИ : Спаси расчистување време со овие расположливиот златни плочи.Можете да изберете да расположливиот овие сини пластични плочи и злато пластични сребрениот директно или да ги користите повторно по миење на рацете.СОВРШЕН ЗА БИЛО ПРИЛИКИ : на Овие сино за еднократна употреба пластични плочи погоден за секоја прилика.Модерен изглед ги прави совршен избор за Свадба, Роденден, Бебе Туш, Одмор, ноќта на Вештерките и повеќе.ЗАДОВОЛИТЕЛНА ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ние секогаш се обрне внимание на клиентите купување искуство.Без оглед на проблемот што го имаат во врска со нашите производи, добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил, ние ќе им даде на вашиот одговор, како е можно поскоро.I00000 сино злато за еднократна употреба dinnerware за 24 лица со користење вклучуваат 24 вечера плочи, 24 салата Плочи, 24 злато предници, 24 злато Ножеви, 24 златни лажици и 24 злато пластични чаши.Идеален за било која настани со здрав изградба противи кршење, виткање, и кршење. 24 Вечера плочи Големина : 10.25 инч. 24 Десерт плочи големина : 7.5 инч. 24 Нож големина : 8.8 инч. 24 Вилушка големина : 9.15 инч. 24 Лажица големина : 8.9 инчи. 24 Чаши големина : 9 оз.

Избор на купувачот..