• Ново
Heclong 2 Парчиња Barbell Плочи Тегови Чиста Челик Олимписки Тежина Плоча Леано Железо 50mm Отворот Плочи за Домашна Фитнес Салата Кревање Работат Надвор Вежба Човек
zoom_in

Heclong 2 Парчиња Barbell Плочи Тегови Чиста Челик Олимписки Тежина Плоча Леано Железо 50mm Отворот Плочи за Домашна Фитнес Салата

DEN 2352.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★надградба на анти-носат челик прстен,еден пар за продажба (2 пакети). ★Плоча направен од високо Чиста челик, Високо-квалитетни полиуретан заврши парична казна изработка. ★На Олимписките тежина плочи имаат отворот на 50мм/2inch Тежини се компатибилни да Олимписки барови. ★Внатрешниот е integrally формирана, и го Направи со Чиста челик,High-end издржливи. ★По купувањето, ние ќе брод на Barbell Плочи во рок од 1-2 дена и се достави на Barbell Плочи во рок од 14-25 дена.Име на производ : barbell board Choose со фитнес ефект : Сеопфатна фитнес exercises Weight : тежина 5 KG/10 KG/15 KG/20 КГ/25 KG, ЕДЕН Пар за продажба.Материјал : челик + Висок квалитет на полиуретан wrapspecification:5 KG : 450 мм дијаметар, дебелина 23mm10 KG : 450 мм дијаметар, дебелина 38mm15 KG : 450 мм дијаметар, дебелина 45mm20 KG : 450 мм дијаметар, дебелина 51mm25 KG : 450 мм дијаметар, дебелина 56mm When добиеме вашата нарачка, ние ќе брод во рок од 1-3 дена и ќе добиете вашите омилени стока во рок од 12 до 21 ден.Ако сте во можност да примате објектот во рок од 25 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Избор на купувачот..