• Ново
194 ДОВЕДОА Автомобил Крушка,T10 ДОВЕДОА Автомобил Крушка, 168 LED, 2825 W5W Светилки, Супер-Светли 6000K Белата 10SMD 5730 Чипсет 250LM Сијалица за Автомобил Внатрешни работи Купола М
zoom_in

194 ДОВЕДОА Автомобил Крушка,T10 ДОВЕДОА Автомобил Крушка, 168 LED, 2825 W5W Светилки, Супер-Светли 6000K Белата 10SMD 5730 Чипсет

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Спецификација : T10 ДОВЕДОА Автомобил Сијалица со 10smd 5730 чипсет, 250 Lumens, 360 степени зрак агол, 6000k Xenon бела.Големина : 1.03"L*0.45"W*0.45"H инчен, Приклучок ширина : 0.35", Напон : 12 V, Моќ : 3 W.Крстот референца : 194 168 175 158 906 579 901 904 908 909 912 914 915 916 917 918, W5 W 2825 итн.Примена : : T10 светилки може да се користи за многу позиции како купола светлина, внатрешни работи вратата светлина, благодарение на светлината, Лиценца светлина.Веројатно повеќе од една позиција одговара на вашиот автомобил според видот.Нова Надградба Генерација : Надградба чипсет и електронски елемент за долг животен век, брзо топлина дисипација, ниска потрошувачка моќ, лесно се Инсталира, само plug and play.Пријателски Услуги на Клиентите : 1-година нема да се расправаме за наплата и враќање во случај на било кој квалитет на проблемот.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви помогнеме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

T10 LED Car Bulb with 10smd 5730 chipset, 250 Lumens, 360 degree beam angle, 6000k Xenon white. Size:
1.03”L*0.45”W*0.45”H inch, Socket width

Избор на купувачот..