• Ново
cciyu 194 Екстремно Светла LED Светилки 5-5050-СМД Светлосен Светилка Табличка Светлина Светилка Оптоварување T10 168 2825 W5W Сина Пакување од 2
zoom_in

cciyu 194 Екстремно Светла LED Светилки 5-5050-СМД Светлосен Светилка Табличка Светлина Светилка Оптоварување T10 168 2825 W5W Сина

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Примена : Табличка Светла (исто така, може да се користи како внатрешни светла за некои возила).Крстот Референца : T10 147, 152, 158, 159, 161, 168, 175, 184, 192, 193, 194 2825 W5 W Штекер.Без остаток на палење : Turn off the lights без остаток светлина, веќе не мора да се грижите за автомобилот ќе течење!.Високо ефикасни осветлување : во Споредба со Оригиналниот халоген светилка,Нашите Ултра Светла Астигматизам LED Светилки ви даде подобро осветлување искуство,може да светне секој агол.Долг животен век : Висок квалитет 5050 Чип може да заштеда на енергија и Помала потрошувачка на енергија,Долг животен век.До 50000+ часа живот.

Избор на купувачот..