• Ново
amscan Круг Пластични партија-tablecovers, 84, Злато
zoom_in

amscan Круг Пластични партија-tablecovers, 84, Злато

DEN 132.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Круг Пластична Маса Покрие - 84" дијаметар.ОБИЧНА БОЈА : Направи вашата маса повеќе атрактивен со оваа табела капак кој се одликува со едноставен златен боја.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Оваа табела се покријат е одлична за собири, за домашна употреба, лица, настани, празници, пикник, и повеќе.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Направени од квалитетни пластични материјали кои сигурно ќе ве заштити вашата маса од гребнатини и spills.ПОВЕЌЕ БОИ : Проверете за повеќе достапни бои од Amscan.Amscan.inc е најголемиот дизајнер, производител и дистрибутер на декорирани партија стоки и лица додатоци во светот, основана во 1947 година. Нашата компанија исто така е водечки снабдувач на подароци, дома декор, и tabletop производи, како и примарен извор за подарок заврши, подарок кеси, канцелариски материјал, и лиценцирани производи.Нашата партија понудата е составена од повеќе од 300 иновативни партија ансамбли вклучувајќи садови, прибор, балони, новини, канцелариски материјал, подарок заврши, и украси.Подароци кои се инспирираат и да ги задоволи потребите на клиентите.Глам со овие Златен Круг Пластична Маса ги Опфаќа кои се и модерен и забавен!Персонализирајте го вашиот прослави со вашата омилена боја шема и да се заштити вашите маси во исто време.Amscan залог да ви обезбеди квалитетен производ по разумна цена.Ако дојде, ќе ви даде причина да се вратат назад.Карактеристики : Премиум квалитет Прифатлива Вредност пакет Лесен за употреба Најдобро за било која страна.

Избор на купувачот..