• Ново
ATEDEANEI Круг Tablecloth, Трајни, Навремено Отпорни Полиестер Платно ,60 Инчи Покритие за Кујна ,Dinning,Партија,Tabletop Оркестарот,Mandala, Мандела
zoom_in

ATEDEANEI Круг Tablecloth, Трајни, Навремено Отпорни Полиестер Платно ,60 Инчи Покритие за Кујна ,Dinning,Партија,Tabletop Оркестарот,Mandala,

DEN 477.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова tablecloth(60 Инчи) е направен од висококвалитетен полиестер,кој е навремено отпорни, отпорни на дамки и истури-доказ.Таа има мека и мазна површина дава исклучителна се чувствувате кога се допре.ОКО-ФАЌАЊЕ на ДОДАТОЦИ : Ова платно е отпечатена со симпатична модел кој создава прекрасни и луксузни атмосфера за вашето семејство и пријатели и да уживаат заедно.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Машина мие со ладна вода, Не белење.Собори сува ниска топлина или се исуши; Топло пеглање, ако е потребно.ПРИЛИКИ : Совршен за вечера маса,кафе на маса, патио,градини,книга биро, банкет ,складирање табела итн, секојдневно затворен,или пикник на отворено.Исто така, голем дар за housewarming, роденден, свадба, дипломирањето партија, Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, Денот на Мајката, Велигден, Денот на Независноста, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, , Божиќ.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : ние бидете сигурни дека ние мора да ви понуди висок квалитет на производите; Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ако ни испратите е-пошта; ако имате прашања со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите порака!.Се грижи Инструкциите A. Ги чистат со влажна крпа или сунѓер навремено, не кајгана.Б.Миење на рацете се препорачува.Машина мие со ладна вода, нежно циклус.

Избор на купувачот..