• Ново
Јун Nist Фарма Пилешко Земја Црвено Штала Табела Облека Spillproof Маси Покритие за Кујна Јадење Банкет Партии Tablecloth Руралните Зелено Дрво Сонцето Ограда 60×104in
zoom_in

Јун Nist Фарма Пилешко Земја Црвено Штала Табела Облека Spillproof Маси Покритие за Кујна Јадење Банкет Партии Tablecloth Руралните

DEN 672.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Tablecloth е направен од високо-квалитет памук и лен, погодна за секој отворен и затворен јадење прилики, совршена комбинација на декорација и практичност, и поддржува прилагодено дизајн.Карактеристики : Табела облека може да ги заштити маса од силна сончева светлина, да ги задржи на табелата чисти, се создаде една прекрасна и удобна околина.Tablecloths со прибор за на маса може да се направи храна погледнете повеќе вкусни, зголемување на апетитот, нека вашето семејство и пријатели уживате во храната заедно среќно.Декоративни Tablecloths Големина : 60×104in(About153×265cm),постојат многу стилови за да изберете од, како што farmhouse земја дрво табла, природа растенијата, сончоглед, цветни, океан море живот, plaid решетки, едноставен, модерен, апстракт, итн.Практична Функција : Ова tablecloth е погодна за внатрешна и надворешна, кујни, ресторани, тераси, градини, backyards, кафулиња, излети, семејни собири, свадби, родендени, кампување, дипломирањето партии, Свети Патрик Ден/Денот на Вљубените/Велигден/Благодарноста/ноќта на Вештерките/Божиќ вечери, итн прилика.Лесен за чистење : Табели покрие поддржува машина за перење ,исто така, може да биде рака-мијат со ладна вода,не е лесно да се деформира.Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас, ние се стремиме да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Висок-квалитет materials The tablecloth е направен од високо-квалитет памук и лен ткаенини, меки и удобни.Маса крпа може да се заштити маса од силна сончева светлина и да се задржи на табелата чисти.Се создаде добра јадење средина за семејство и пријатели,ќе направи да се чувствувате среќни.Постојат различни убави и модерни модели за да изберете од, за поддршка на сопствени дизајни, кои се и декоративен и функционален.Повеќе occasions Tablecloths се погодни за јадење на маса, кафе на маса, кафе на маса, публикации, складирање маса, вклучена маса, бранч, партија, бебе туш, скара, празник партија, свадба, внатрешна и надворешна употреба , Секојдневна употреба, итн.Тоа исто така може да се користи за фрижидери, Телевизори, компјутери, софи, конференциски маси, клупи, и слично.Разни sizes53×53in (околу 133×133cm)53×53in (околу 133×133cm)53×70in (околу 133×178cm)54×54in (околу 138×138cm)54×79in (околу 138×200cm)54×87in (околу 138×220cm)54×109in (околу 138×275cm)54×120in (околу 138×305cm)60×60in (околу 153×153cm)60×84in (околу 153×214cm)60×90in (околу 153×229cm)60×104in (околу 153×265cm)60×120in (околу 153×305cm)60×140in (околу 153×356cm)60×162in (околу 153×412cm) Tip All димензии рачно се мери, и на отстапување (опсег) е 1-2 cm.Поради прикаже разликите на компјутерски монитори, не може да биде благо боја разлика помеѓу вистински производ и на екранот.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Избор на купувачот..