• Ново
GRANDDECO Празник Божиќ Маса Тркач 13x54, Cutwork Везени Флорални Божиќ Сина Свеќи Салон Шамија Табела Topper за Дома за Јадење Божиќ Tabletop Декорација
zoom_in

GRANDDECO Празник Божиќ Маса Тркач 13x54, Cutwork Везени Флорални Божиќ Сина Свеќи Салон Шамија Табела Topper за Дома за Јадење Божиќ

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Божиќ Маса Тркач и Placemats】Исклучителна applique везови божиќ свеќа табела тркач и placemats ќе додадете повеќе празнична атмосфера, и направете ја вашата Божиќна вечера повеќе пријатни.Совршен за Божиќ сезона да ги красат вашата tabletop за одмор семејни собири. 【Perfet Дома Декор】Нов Стилист божиќ маса тркач и placemats високо ажурирање на вашата трпезариска маса и кујна оркестарот,достапни во повеќе бои и дизајни лесно да го промените кујната или трпезарија е декоративни тема,Одлична за СКАРА, под кафематот, патио, денот на Благодарноста и Божиќна вечера, надворешни лица.Prefect за употреба во празник, дома партии, семејни дружења, секојдневни јадење, ресторани или продавници за кафе,итн., со додавање на повеќе забава и елеганција во вашиот живот!. 【Високо-квалитетни Материјали】Направен од 100% висок квалитет на полиестер влакна, трајни, носат-отпорни, и навремено-отпорни.Исклучителна шиење обезбедува заштита на маса и мебел, ви обезбедува со поголема удобност, и ги штити табела површина од топла садови, гребнатини, и spills, а носат елеганција на вашиот јадење искуство. 【Лесно да се Исчисти & се Одржи】Машина перат, Рака мие, се препорачува.Не кајгана, собори сува ниска и топло со железо ако е потребно, без брчки, не исчезнува, останува исто и како нов и по секое миење. 【МНОГУ ПОВЕЌЕ ДА се КУПУВААТ ЗА】Повеќе везени cutwork табела тркачи и placemats се достапни во овој дизајн.Посетете ја Продавницата за повеќе убави производи од продавница на Арт Деко Дома.Нашите табела тркачи и placemats се дизајнирани од страна на професионалци и цените се многу поволни.Живописни бои и уникатен модел печати ви нуди креативни и уникатни идеја за декорација на домот.Ако имате било какви прашања со вашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат во 24hours. ❤❤❤Зошто се користи Tablecloth? ◆На трпезариска маса е некомплетна без табела Tablecloth,тоа може да се задржи вашата маса се чисти и, исто така, ги красат вашата маса . ◆На tablecloth имаат различна големина .Можете да изберете големина во согласност со вашето барање.Ние создаваме и да ги инспирира нив за современото живеење.Ние се обидуваме моето најдобро да ги задоволат вашите потреби од различни аспекти. ◆На "Арт Деко Дома" Продавницата Ви Овозможува Елегантен Животот и Подобрување на Квалитетот на Живот. ❤❤❤За GRANDDECO Табела Тркачи и Placemats : ❤❤❤ GRANDDECO, еден Кинески бренд специјализирана во производство на маса декорации.Нашите табела тркачи и placemats се дизајнирани од страна на професионалци и цените се многу поволни.Светли бои и уникатни моделот печатење може да ви обезбеди со креативни и уникатни идеи за декорација на вашиот дом. ◆Да ви обезбеди со поголема удобност, а во исто време да донесе елеганција на вашиот јадење искуство.Ние обезбедуваме производи со различни теми да ги красат вашата трпезариска маса и донесе радост и љубов на вашата кујна.Овие празнична маса декорации дефинитивно ќе ве стави во расположение за одбележување на посебен ден! ◆Ние обезбеди Дом Божиќ, денот на Благодарноста 4.Јули Велигден Свети Патрик Ден Пролет&Лето Океанот тематските табела тркачи и palcemats.Ако постои нешто што сте заинтересирани во, добредојдовте на продавница на "Арт Деко Дома" !МИЕЊЕ : Лесно се Грижи, Машина перат.УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања, предлози, прашања или проблеми.Ве молиме да ни кажете, ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Избор на купувачот..