• Ново
WPOLED Вино, Чаши и Шишиња Стерео Визија 3D Илузијата Светилка Модерна Транспарентен Акрилик Маса Светилки Хотел Ресторан Десктоп Светлина 7 Бои Промена ДОВЕДЕ Ноќ Све
zoom_in

WPOLED Вино, Чаши и Шишиња Стерео Визија 3D Илузијата Светилка Модерна Транспарентен Акрилик Маса Светилки Хотел Ресторан Десктоп

DEN 1371.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

◆Материјал : Оваа светилка е елегантно дизајниран и направен од Акрил.Светла боја, не е лесно да се оксидираат, има долг животен век.и на излезната светлина создава удобна и мека атмосфера во просторијата. ◆Максимална моќност вредност : 3 W, на сијалицата можат да го издржат напонот на 110 V-240 V, Светилка грло : LED светилка штекер. ◆Лесно да се инсталира : Доаѓа со целосна опрема, лесно да се соберат и да го инсталирате. ◆Користите Сцени : Идеален за Читање / за јадење / Кафе / Office / спална соба / ресторан / дневна соба / бар / Студија. ◆Задоволство Гаранција : WPOLED обезбедува високо квалитетни светилки со најновата технологија и највисоки стандарди за безбедност.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање за овој осветлување тела или не сте задоволни со вашето купување.WPOLED производи Елегантен дизајн, и практично и исклучителна декорација, да се создаде добар за јадење / за одмор / работна атмосфера.Бренд Име : WPOLEDType : Табела Lamps Material : Acrylic Product димензии : дијаметар 16 CM висина 23.1 CMLight извор : LEDNumber на извори на светлина : 1 lights Irradiation област : 5㎡-10㎡Напон : 110 V-240 V (inclusive)Моќност : 3 W (вклучен)е Применливо простор : дневна соба, студија соби, бар, кафуле, Канцеларија , Спална соба и сл.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање за овој осветлување тела или не сте задоволни со вашето купување.Пакет Се Вклучени : 1 * Читање Светилка.

Избор на купувачот..