• Ново
не-логото WAJklj Табела Светилка Модерна Современа Канцеларија Креативна Декорација Кревет LED Светилка Ткаенина за Foyer Дневна Соба и Кревет Соба Хотел
zoom_in

не-логото WAJklj Табела Светилка Модерна Современа Канцеларија Креативна Декорација Кревет LED Светилка Ткаенина за Foyer Дневна

DEN 20009.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Керамички+Хардвер Светилка сопственикот и Крпа Абажур.и Тоа Ќе се Направи Голем Дар за Вашето Семејство или Пријатели,Тоа Не е Само Осветлување, Но, исто Така, Убава Декорација за Простор.Тоа е Лесно да се Биде Инсталиран, Можете Лесно Може да Го Стави До,А Потоа се Поставени Насекаде каде Што Сакате да го поставите (Не Вклучуваат Светилки).Лесно да се Вклопи во која Било Средина,без разлика Дали Тоа е во Ходници Во Вашите Лични Студија или во дневната Соба.Elegent Атмосфера,Романтични и Убава,Pushbutton Switch.Име : Табела Lamp Style : Modern Material : Керамички+Хардвер Светилка сопственикот и Крпа Lampshade Switch Тип : Pushbutton Switch Size : 36x66cm Power : 31 W (Вклучувајќи) -40 W (Вклучувајќи го и)Дали со Извор на Светлина : No Voltage : 110 V ~ 240 V (Вклучувајќи го и)Количина : 1(Не Содржат Светилки)Примена на Просторот : Дневна Соба, Den, Спална соба, и Други.Материјал : Железо + YAKELIProcess : печење paint Application област : 3-10 Suitable за : дневна соба, спална соба, трпезарија, студија, канцеларија, ноќни.

Избор на купувачот..