• Ново
КООРДИНАТОР 2 парчиња 21.7 Инчи Долго Мешана Борова и Бери Вратата Грабеж со Црвени Бобинки, Вештачко Зеленило, Божиќ Одмор Пред Вратата Оркестарот
zoom_in

КООРДИНАТОР 2 парчиња 21.7 Инчи Долго Мешана Борова и Бери Вратата Грабеж со Црвени Бобинки, Вештачко Зеленило, Божиќ Одмор Пред

DEN 1240.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Лесно да се Постави Постои циклус на врвот на грабеж за лесно да виси.Погоден за врати, ѕидови, камин декорација, создавање на Божиќ.Прекрасна Декорација Овој вештачки Венец е пре-украсен со орнаменти.Навистина совршен прилог на било кој постоечки Божиќ оркестарот тема!.Teardrop Swags Teardrop облик дизајнирани.Богата вештачки борови остава украсена со кластери на црвени бобинки и борови шишарки, изгледа полна, здрава и свежа се намали.Добредојдовте Знак Виси овој прекрасен зимски грабеж на влезната врата и гостите ќе бидат пречекани со убавината на зимската сезона.Висок Квалитет Еколошки ПВЦ мешани материјали, Сигурен квалитет и светла боја.Без одржување се потребни.Изгледа полни и свежи секој ден.Опис : - Teardrop Swags Teardrop облик дизајнирани.Богата вештачки борови остава украсена со кластери на црвени бобинки и борови шишарки, изгледа полна, здрава и свежа се намали. - Лесно да се Постави Постои циклус на врвот на грабеж за лесно да виси.Погоден за врати, ѕидови, камин декорација, создавање на Божиќ . - Висок Квалитет Еколошки ПВЦ мешани материјали, Сигурен квалитет и светла боја.Без одржување се потребни.Изгледа полни и свежи секој ден. - Добредојдовте Знак Виси овој прекрасен зимски грабеж на влезната врата и гостите ќе бидат пречекани со убавината на зимската сезона. - Прекрасна Декорација Овој вештачки Венец е пре-украсен со орнаменти.Навистина совршен прилог на било кој постоечки Божиќ оркестарот тема!Спецификација : - Материјал : ПВЦ - Size : 55x35cm/21.65x13.78inch Package Вклучува : 2 Парче Teardrop Swags Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

- Material:
PVC
- Size:
55x35cm/21.65x13.78inch
Package Includes:
2 Piece Teardrop Swags :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Избор на купувачот..