• Ново
Bugs Bunny Новороденче Swaddle Ќебе Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе 35in*35in
zoom_in

Bugs Bunny Новороденче Swaddle Ќебе Една Големина Бебе Удобност Ќебе, Бебе Двојно Ќебе 35in*35in

DEN 1778.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење.Материјал Опис : Полиестер.Производ Перформанси : Ова Swaddling Ќебе / Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер, Која Е Многу Мека И Блиску До Кожата, Топло И Еластична.Тоа Може Да Се Користи За Да Се Заврши На Новороденото Бебе, Се Направи Бебето Се Чувствуваат Безбедно И Топло И Имаат Подобар Сон.Ќебиња, Исто Така Може Да Се Користи За Многу Цели.Тие Може Да Се Користи Како Бебе Ќебиња, На Градите-За Хранење Крпи, Итн.Тие Се Неопходни За Секоја Мајка.Применливи Сценарио : Тоа Може Да Се Користи Како Swaddling Ќебе, Старечки Крпа, Столче, Шетач Маска, Burping Ќебе, Итн.Перење Метод : Миење На Рацете Или Посебна Машина За Перење Се Препорачува За Бебешките Производи.Не Кајгана.Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење Материјал Опис : Полиестер Производ Перформанси : Ова Swaddling Ќебе / Ќебе Е Направен Од Високо-Квалитет Полиестер, Која Е Многу Мека И Блиску До Кожата, Топло И Еластична.Тоа Може Да Се Користи За Да Се Заврши На Новороденото Бебе, Се Направи Бебето Се Чувствуваат Безбедно И Топло И Имаат Подобар Сон.Ќебиња, Исто Така Може Да Се Користи За Многу Цели.Тие Може Да Се Користи Како Бебе Ќебиња, На Градите-За Хранење Крпи, Итн.Тие Се Неопходни За Секоја Мајка.Применливи Сценарио : Тоа Може Да Се Користи Како Swaddling Ќебе, Старечки Крпа, Столче, Шетач Маска, Burping Ќебе, Итн.Перење Метод : Миење На Рацете Или Посебна Машина За Перење Се Препорачува За Бебешките Производи.Не Кајгана.

Избор на купувачот..