• Ново
Haokaini Унисекс Бебе Муслин Swaddle Ќебиња, Новородените Цртан Филм Животинско Примање Ќебе Обвива, Бебе Покаже Подароци
zoom_in

Haokaini Унисекс Бебе Муслин Swaddle Ќебиња, Новородените Цртан Филм Животинско Примање Ќебе Обвива, Бебе Покаже Подароци

DEN 220.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук,бамбус.Направена од 70% бамбус влакна и 30% памук, овие swaddle се супер меки и дише, да остане помек со секое миење.Не исчезнува, не fluorescer и без формалдехид, безбедно и нежно да се babys чувствителна кожа.Мерки 47x47 инчи, доволно голем за нов родени бебиња да се години за да го користите, без никаков напор заврши babys целото тело, вклучувајќи рака и нозе, со лесни чекори.Бела боја со симпатична цртан филм животински модел печатени, погодна за двете бебе девојки и бебе момчиња, совршено бебе туш подарок.Дизајниран да биде разновиден, може да се користи како бебе swaddle, новородените примање ќебе, burp облека, бања пешкир, чаршаф, како и негување на поклопецот и шетач маска, итн.Како шетач покрие за да се заштити бебето од сонце и ветер, или се користи како старечки покрие додека доењето.Карактеристики : Направен со 70% бамбус и 30% памук, флексибилни, дише и супер меки.Остануваат мекост и удобност после секое миење.Бела боја и симпатична цртан филм моделот ги направи костум за двете момчиња и девојчиња.Дарежлив големина нуди целосна покриеност за бебето.Совршен бебе swaddle, чаршаф, примање ќебе, burp крпа.Или се користи како старечки покрие додека доењето.Како шетач покрие за да се заштити бебето од сонце и ветер.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Swaddle Material : 70% Бамбус Влакна + 30% Cotton Size : Околу 120 х 120cm.По се мијат, на swaddle ќе се намали на 113-118cm.Модел : 1pc - Остава Елени 1pc - Слон 1pc - Лав 1pc - Шума Фокс 4pcs Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакетот вклучува : 1 x Swaddle.

Избор на купувачот..