• Ново
LQIAN Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Огледало Покрие Автомобил Светла Headlamp Јасно Леќа Замена Одговара за BMW E53 Х5 2004-2006 (Боја : Пар)
zoom_in

LQIAN Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Огледало Покрие Автомобил Светла Headlamp Јасно Леќа Замена Одговара за BMW E53 Х5

DEN 12480.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува. ★Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна. ★Висока-квалитет, чувствувате издржливост. ★Лесна инсталација, Директна замена, совршен за чистење, да се ревитализираат изглед. ★Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.Спецификација : Име : Светлата lens Lens боја : transparentfeature : -Совршена замена на стари, скршени или изгребан светлата блендата-Заштитете го вашиот автомобил фарови од се оштетени, прашина-доказ и водоотпорен-Транспарентно школка, не влијае на светлината емисија-Лесно да се отстрани и install Package се Вклучени : 2 светлата леќа опфаќа (лево и десно)им дава на вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

Name:
Headlight lens
Lens color:
transparent
feature:
-Perfect replacement of old, broken or scratched headlight lens cover :
-Protect your car headlights from being damaged, dust-proof and waterproof :
-Transparent shell, does not affect the light emission :
-Easy to remove and install :
Package Included:
2 headlight lens covers (left and right) :
Give your vehicle a clean and tidy appearance!Perfect for those who have faded or yellowed lenses! :
Headlight lens cover keeps your car headlight clean and safe.Give your vehicle a clean and revitalized updated look! :

Избор на купувачот..