• Ново
Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Магла Светлината LED Светилки за 2007 година LEXUS LS400 СЕРИЈА
zoom_in

Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Магла Светлината LED Светилки за 2007 година LEXUS LS400 СЕРИЈА

DEN 2159.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Висок Квалитет Longlife Xenon Бела Светла Headlamp LED Светилки за 2007 година LEXUS LS400 СЕРИЈА Магла Светлина.Оперативен Напон : DC 12v-32v, влезна моќност : 25 W.Вода доказ : IP65.Прозрачна Флукс : 4000 LM,Температура на Бојата : 6500 K.Топлина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум 6063,со fanless систем за ладење.Оперативен температура : -40 С ~ 176 С,Оперативни Век : >30.000 часа.Важна забелешка : За неколку возила опремени со CANBUS систем или пулсова светилки drl систем,нашата Светла може да не светне или треперење.Анти-треперење Реле Подигнат или Оптоварување Отпорник е потребно за да го спречи тоа.Off Road употреба.

Избор на купувачот..