• Ново
Kamala Харис Славна Личност Пародија Благочестив Молитва Свеќа
zoom_in

Kamala Харис Славна Личност Пародија Благочестив Молитва Свеќа

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Традиционалната молитва свеќа прилагодени со поп културата пресврт. + Прилагодено дизајн ќе дојде печатени поставено на традиционален стакло молитва свеќа.Направен во САД + Свеќа боја : Бела + Висина : 8 Инчи.

Избор на купувачот..