• Ново
2 Парчиња Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Видиме Случај и 2 Водоотпорен Fanny Пакет со Половината Рака Екран Допирни Сува Торба за Пливање Нуркањето Пловење
zoom_in

2 Парчиња Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Видиме Случај и 2 Водоотпорен Fanny Пакет со Половината Рака Екран Допирни Сува

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Убаво водоотпорен торбичка комбинација : пакетот вклучува 2 парчиња водоотпорен пошта и 2 парчиња водоотпорен fanny пак, доволно за да се задоволат вашите различни потреби.Водоотпорен појас пошта : се направени од издржлив ABS и транспарентен ПВЦ материјал, овие водоотпорен телефон случаи се трајни производи за повеќе намени, 0,3 mm ултра-тенок материјал нуди и сензори на допир, кој без одлагање, водоотпорен до 35 метри под вода, секоја торбичка одговара на сите половината големини од 33 - 47 инчи.Топло известувања : Пред користење на овој производ, проверете дали производот е деформирано или скршени;По потврдува дека е здрава, стави сува хартиена крпа во водоотпорен перница и стави ја во вода за најмалку 15 минути.Ако книжно марамче не покажуваат никакви влажни знаци, можете да ставите телефонот во тоа за нормална употреба, во спротивно употреба е забранета.Екран допирни на : водоотпорен видиме торба ви овозможуваат да користите мобилен телефон, како и обично, кога ќе се излезе од вода, нема потреба да се отстрани телефонот од торбичка; не подржува ID допир или отпечаток признавање.Разноврсна водоотпорен торбичка : со овие водоотпорен половината торби и водоотпорен видиме случаи, тоа е многу полесно за вас да одат на плажа, базен, езеро, река, пливање, рафтинг, снег, нуркање, лебдат, скијање, риболов, пловењето, уметничко лизгање, сурфање, kayaking, нуркањето, пешачење, велосипедизам, кампување, пловидбата и за други спортови на вода.

Избор на купувачот..