• Ново
MARCHWAY Лебди Водоотпорен Сува Торба 5L/10L/20L/30L/40L, се Тркалаат Врвот Вреќа Држи Опрема за Сува Kayaking, Рафтинг, Пловењето, Пливање, Кампување, Планинарење, Плажа, Риболов
zoom_in

MARCHWAY Лебди Водоотпорен Сува Торба 5L/10L/20L/30L/40L, се Тркалаат Врвот Вреќа Држи Опрема за Сува Kayaking, Рафтинг, Пловењето,

DEN 305.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржливи и Компактен : Направен од ripstop церада со здрав заварени споеви која е наменета за години употреба, солза, rip и пункција доказ.Совршен за речиси секој екстремни авантура што може да се замисли.Водоотпорен Гаранција : Цврсти тркалаат-топ затворање систем обезбедува безбедна вдп печат.Држи вашиот опрема сува во било влажни ситуација каде торба не е целосно потопен.Ги штити вашите вредности од вода, снег, кал и песок.Лесно Ракување и Чистење : Само да се стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плетени ленти и се тркалаат надолу цврсто 3 до 5 пати, а потоа plug тока за да се заврши печат, целиот процес е многу брз.Сува вреќа е лесно да се избрише чисти поради нејзината мазна површина.Повеќе Големини : 5 Литар до 40 Литарски да ги исполни вашите барања во различни ситуации. 5 L, 10 L вклучуваат еден прилагодливи и отстранлив рамо, рака за крос-тело, 20 L, 30 L, 40 L вклучуваат два ремени за ранец стил на носење.Флексибилност : сува вреќа може да плови на вода, по се валани и buckled, па можете да ги пратите вашите брзини лесно.Совршен за пловењето, kayaking, paddling, едрење, canoeing, сурфање или да се има забава на плажа.Еден убав Одмор Подарок за семејства и пријатели.Највисок квалитет дебели 500 D мушама која е ултра тешки водоотпорен материјал, отпорна на абење, абразија, доволно силна за да се користи во повеќето груби состојба.Сепак држи мека и допира мазна дури и во екстремно ладни сезона.Едноставно се тркалаат надолу врвот печат системот овозможува безбеден воздушен тесни заштита од вода.Напредни термо заварување занает гарантира беспрекорна водоотпорен изградба.Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, погоден за различни телото видови и вршење на разни стилови.Освен 40 L ремени не монтажни поради неговиот капацитет.Лесно да се свитка, преносни и лесен за чување.Торба ќе плови на вода по печат е затворена, па можете да ги пратите вашите брзини лесно.Боја : Розова | Големина : 10 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.MARCHWAY дизајнери цврсто верувам дека на заштита на вредните предмети е од клучно значење за одржување на добро расположение за време на вашиот авантури на отворено.Па ние дизајниран оваа сува торба да се задржи на вашиот работи сува, чиста, безбедна и да ги заштити од дожд, снег, песок, прашина и кал да се обезбеди да се ужива на отворено без да се грижите.Кој авантура што се случува, како што се kayaking, canoeing, аикидо, скијање, планинарење, кампување, backapcking, нашите торба е опрема што навистина може да одговори на.Тоа е совршен за да се задржи на вашиот работи сува во било влажна состојба каде кеса не е потопен.Нејзините водоотпорен, лесен, компактен и трајни карактеристики се утврди дека тоа мора да биде суштински дел од вашиот надворешна опрема за полнење!.Внимание : сува кеса не е специјално дизајниран за нуркање, па не го потопувајте торба целосно под вода за повеќе од неколку секунди. Рамо, Рака : . 5 L ,10 L вклучуваат еден монтажни рака за крос-телото или во текот на носење на рамо. 20 L, 30 L вклучуваат двојно монтажни ремени, можете да го користите или една рака за крос-тело, или да користите два ремени како ранец. 40 L вклучува не-монтажни двојно ремени.

Избор на купувачот..