• Ново
PRAIA Облека Сушење Преносни Свитлива Clothespin Крпа Клип Закачалка Сушење Решетката за Патување Бања Виси Облеката Стоки
zoom_in

PRAIA Облека Сушење Преносни Свитлива Clothespin Крпа Клип Закачалка Сушење Решетката за Патување Бања Виси Облеката Стоки

DEN 309.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Закачалки можат да ги задоволат вашите потреби и да ви обезбеди со пријатен шопинг искуство.Обезбеди многу виси простор за крпи, чорапи, бански костуми perfect и други мали предмети.Лесен за користење, лесен дизајн погоден за бизнис патувања, кампување и патувања одмори.Количка за складирање, тоа нема да потрае многу простор, совршен за бањи и патување.Изработен од квалитетен материјал, кој е издржлив и носат-отпорни, за долгорочна употреба.Спецификација : Име На Производ : Чорапи Сушење Рек Тежина : Околу. 124g / 4.3 мл Производ Материјал : Пластични Категорија : Обични Кука Производ Големина : Прибл. 31x23cm/12.2x9.1in Пакет Листа : 1 x Чорапи Полици за Сушење.

Избор на купувачот..