• Ново
Преносни Еден Слој Количка За Перење Алишта За Сушење Багажник, Виси Мрежа Кошница Фен (17.72 Инчен, Розова)
zoom_in

Преносни Еден Слој Количка За Перење Алишта За Сушење Багажник, Виси Мрежа Кошница Фен (17.72 Инчен, Розова)

DEN 932.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени на парична казна најлон и метал.Дијаметар : 45см(17.72").Подвижен, издржлив, повеќенаменски.Еден слој дизајн.Набори станот за складирање кога не го користите.Користи во затворени простории или на отворено, тоа е лесно да се откажам од било кој пол или род.Идеален за сушење на облека, џемпер, долна облека, долна облека, бебе облека, кадифен играчки и повеќе, го задржува природниот облик.

Избор на купувачот..