• Ново
Monamour 21 ОЗ француски Кромид Супа Чинии - Домот Мат Керамички Служи Супа Crocks со Една Рачка за Говедско месо Чорба, Супа, Tortilla Супа, Овес, Чили, Пилешко Пита - Сет од 3 (Црн?
zoom_in

Monamour 21 ОЗ француски Кромид Супа Чинии - Домот Мат Керамички Служи Супа Crocks со Една Рачка за Говедско месо Чорба, Супа, Tortilla

DEN 645.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од премиум порцелан и отпуштен од работа под висока температура, се занимаваа со посебни изработка на кој го прави тоа трајни, здрав, висока температура отпорни, и чип-отпорни.Тоа е, исто така, доведе слободни и нетоксичен, безбеден и здрав.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : На елегантен дизајн натпревари со мазна мат глазура и убави бои, што го прави едноставен, модерен и елегантен.Овој вид на садови дефинитивно ќе се издвоите од обични садови и да ја истакнете вашата храна.ДОБРО ДИЗАЈНИРАН ДИМЕНЗИЈА : Сет од 3, 21 OZ во својство, 6 инчи во дијаметар, 2.1 инчи во длабочина.Мешани бои на црвена, жолта и портокалова.Ние исто така нудиме различни мешани комбинации на бои за супа чаши на оваа големина и облик.УДОБЕН ДИЗАЈН ЗА КОРИСНИЦИ : Овие француски кромид супа чинии се лесни за чистење, машина за миење садови, ладилник, и микробранова безбедно.Исто така, пластовидно што го прави вашиот кабинет чиста и организирана.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ДОДЕЛУВАЊЕ БОУЛ : Совршена за домашни семејство, ресторан кујна да се направи некои вкусни француски кромид супа, говедско чорба, супа, чили, tortilla чорба, пилешко пита, овес и житарици.Практични функции и исклучителна пакување се погодни како подароци.Боја : Црна.

Избор на купувачот..