• Ново
Winstonia 3D Помине Уметност Метален Метал Студ Мешани Форми Декорација Пакет Set - 48 форми/бои Срцето Ѕвезда Плоштадот Круг и Повеќе
zoom_in

Winstonia 3D Помине Уметност Метален Метал Студ Мешани Форми Декорација Пакет Set - 48 форми/бои Срцето Ѕвезда Плоштадот Круг и Повеќе

DEN 655.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бродови, секој ден од САД со Winstonia. 4 тркала пакет сет, вкупно 48 форми.Фаќање на око, металик панк би ефект.Настава се вклучени. 3 D метален помине уметност е жешко!Земи нашиот најнов метален студ пакет поставени за да се израмни на тренд.Сетот доаѓа со 4 тркала со 12 прегради секој, секој оддел продавници различна форма и боја на ноктите уметност студ, го прави вкупно 48 форми/бои!Различни големини и форми да се создаде еден на еден вид помине уметност.Има толку многу и дека нема да работи надвор од studs во време!Answer : ___________________________ Note : studs се обновливи кога се отстрани правилно.

Избор на купувачот..