• Ново
Anglacesmade Булчински Цвет Коса Чешел Бургундија Темно Црвена Роза Крем Daisy Еукалиптус Зеленило, Headpiece за Селски Свадба Фото Снимајте Матурска Партија Фестивал
zoom_in

Anglacesmade Булчински Цвет Коса Чешел Бургундија Темно Црвена Роза Крем Daisy Еукалиптус Зеленило, Headpiece за Селски Свадба Фото

DEN 239.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет вклучуваат 1* рачно изработени Цветни чешел косата.Материјал Вештачки цветови и лисја.Боја на задржување, не исчезнува.БојаТемно црвена боја.Големина 6.3 инчи * 4.3 инчи(16cm * 11cm).Домот, Свадба Накит косата Со чешел ужива исклучителна чиста занаетчиски и елегантен изглед, тоа е совршен за да ги красат елегантна и убава слика за невестата на свадба.Тоа, исто така, погодна за пратилки, цвет девојки, изведувачи.Погодна Прилика Лесно да одговара на вашиот различна фризура и облека, погоден за секојдневна накит или било какви други прилики како свадба, банкет, партија, ангажирани лица, матурска, годишнина, празник, вечерта на партијата или други социјални настани, нека ви изгледа домот, привлечни и модерен. ♥ За Anglacesmade Косата со Чешел♥ Anglacesmade чешел косата е направена од еколошки и висок квалитет на алуминиум жица и јасно кристал, ужива исклучителна прирачник за работа и да се стилски изглед дизајн, нека невестата блескави и домот на нејзиниот единствен начин на свадба.Оваа чешел косата не само за невести, но исто така и за пратилки, цвет девојки, изведувачи, итн.Можете да го носат на било прилики, како на пример, свадба, банкет, се ангажирани партиски, матурска, годишнина и така натаму.Тоа може да бидат заменети со било стилови на косата во зависност од вашите преференции, како updo, плетенка или долга коса. ♥ Имајте на ум♥ Големина може да се 1-2cm неточноста се должи на рачно изработени и рака мерка, боја може да се разликува поради следат, ви благодариме за разбирањето! ♥ Накит Одржување за Вас♥ 1. Ве молиме избришете вашиот накит со чиста мека крпа; 2. Ве молиме да го исклучите кога земате за капење и спиење; 3. Ве молиме избегне хемикалии, козметика, вино, киселина, алкално и така натаму; 4. Ве молиме не го изложувајте вашиот накит под силна сончева светлина или висока температура.

Избор на купувачот..