• Ново
12 Мобилен Телефон Екран Зголемувачот Засилувач со Bluetooth Звучник Зголемена Екран Зголемувачот Преносни Виткање Зголемена Екран Проширувач Стојат Биро Носителот
zoom_in

12 Мобилен Телефон Екран Зголемувачот Засилувач со Bluetooth Звучник Зголемена Екран Зголемувачот Преносни Виткање Зголемена Екран

DEN 1031.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤️❤На Мобилен Телефон Екран Засилувач : Користи нова генерација HD сино-светлината леќа, висок дефиниција, многу појасно и посветла отколку обичните леќа, зголемена екранот на телефонот 2-3 пати за да се избегне визуелна замор.што гледате на екранот ефект реални и полн со три-димензионални, и да може ефективно да се намали зрачење. ❤️❤HD Телефон Екран Зголемувачот : 12" HD 3 D екран зголемувачот + bluetooth звучник + мини итни моќ банка + прилагодливи телефон стојат, стилски десктоп gadget, совршено решение за мал екран и низок глас на вашиот мобилен телефон. ❤️❤ Bluetooth Звучници : Безжична Bluetooth Преносни Говорник, додава bluetooth звучен систем со дијафрагмата, поголем волумен, кристално јасно стерео звук,со hands-free funtion за ослободување на вашите раце, без разлика дали гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или слушање на песни, можете да искуство високи и ниски звучни ефекти на театарот дијафрагмата звук во секое време. ❤️❤Лесен За Употреба И Широк Компатибилност : Како мини powerbank,Можете да го користите овој паметен телефон проектор charing вашиот телефон, додека гледањето на филмови.Не-лизгање, свитлива и прилагодливи телефон стојат дизајн, Компатибилен со сите паметни телефони за i Phone и Android телефони, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места. ❤️❤Голем Одмор Подарок Избор : Едноставни и стилски дизајн, решавање на проблемот на телефонот мал екран и ниска vioce, помогне да се заштитат очите од прилично блиску гледање distancemake и зрачење.Подароци за пријатели или членови од семејството кои сакаат да се види филмови, види 3 D мобилни филмови со повеќе стерео ефекти.Добар Подарок за децата, да им помогне да ги заштитат своите очи од блиску гледање на далечина.Најдобар Подарок за стари лица, им помогне да се види на мал екран, повеќе јасно.High-definition објективот на спроведување 3 пати на видео зголемување, така што на телефон станува приватен 3 D кино.екран на мобилен телефон засилувач 12 инчен криви мобилен телефон екран amplifier Specifications : Точка Име : телефон екран amplifier Material : HD оптички акрилни леќа, ABSColor : black Magnification : 3 X-5 XCharging време : 2-3 hours Using време : 4-5 hours Product Големина : 228 x 208 x 34.5 mm Batteries : НЕ се вклучени за safety Weight : за 580g Package се Вклучени : 1x телефон екран засилувач Забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Избор на купувачот..