• Ново
HXHLZY Микрофони 3.5 mm Стерео Аудио Машки Пар 2 Женски приклучок за Слушалки/Микрофон и Кабел Splitter 3 Пол Машки Порта Конвертира во Двојна 3.5 Женската Порта (Боја : Црна)
zoom_in

HXHLZY Микрофони 3.5 mm Стерео Аудио Машки Пар 2 Женски приклучок за Слушалки/Микрофон и Кабел Splitter 3 Пол Машки Порта Конвертира

DEN 4027.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа е компатибилен со сите компјутери со звучни картички, вклучувајќи лаптопи и персонални компјутери.Паметен телефон со 3,5 mm интерфејс може да го користите овој адаптер за вашите слушалки.Совршен двојно 3.5 звучна дупка дизајн, компатибилен со разни аудио опрема.Карактеристики : домот, флексибилни, компактен, 1 машки 2 женски, 3.5 мм стандарден сооднос.Компактен и пренослив дизајн ви помага да уживате во музика во секое време, насекаде.Тоа е компатибилен со сите компјутери со звучни картички, вклучувајќи лаптопи и персонални компјутери.Паметен телефон со 3,5 mm интерфејс може да го користите овој адаптер за вашите слушалки.Совршен двојно 3.5 звучна дупка дизајн, компатибилен со разни аудио опрема.Карактеристики : домот, флексибилни, компактен, 1 машки 2 женски, 3.5 мм стандарден сооднос.Компактен и пренослив дизајн ви помага да уживате во музика во секое време, насекаде.Име : Adapter Material : Copper Color : црна/сива 2 бои се available Length : 26 cm / 10.2 инчи (приближно)забелешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm разлика.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Само во главниот производ се продава, и други украси не се продаваат.вклучува : 1*адаптер.

Избор на купувачот..