• Ново
Мозок, 2 Пат Ниско Загуба Метал Аудио Кабел 2 парчиња за CD Плеер за Subwoofer за Звучници
zoom_in

Мозок, 2 Пат Ниско Загуба Метал Аудио Кабел 2 парчиња за CD Плеер за Subwoofer за Звучници

DEN 340.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Подолг Живот : кабли со користење на подебели школка, повеќе отпорни на абење, поседуваат подолг живот.Лесно Да се Спроведе Електрична енергија : Направен од добар квалитет метални материјали, сјајна, malleable, и лесно да се спроведе електрична енергија.Поврзете Засилувач Опрема : Аудио кабел, исто така може да се користи за да се поврзете моќ засилувачи, приклучок за слушалки засилувачи, звучници и други опрема.Намалување на Преносот На Тежината : обработка на приклучокот да може ефективно да се намали пренесувањето на косата, натамошно подобрување на квалитетот на звукот, и да се спречи plug од оксидација.За TV, CD, DVD Плеер : Засилувач кабли може да се користи за TV, CD плеер, ТВ set top box, TV DVD player.Функција : 1. Подолг Живот : кабли со користење на подебели школка, повеќе отпорни на абење, поседуваат подолг life2. Намалување на Преносот На Тежината : обработка на приклучокот да може ефективно да се намали пренесувањето на косата, натамошно подобрување на квалитетот на звукот, и да се спречи plug од oxidation3. За TV, CD, DVD Плеер : Засилувач кабли може да се користи за TV, CD плеер, ТВ set top box, ТВ и DVD player4. Поврзете Засилувач Опрема : Аудио кабел, исто така може да се користи за да се поврзете моќ засилувачи, приклучок за слушалки засилувачи, звучници и други equipment5. Лесно Да се Спроведе Електрична енергија : Направен од добар квалитет метални материјали, сјајна, malleable, и лесно да се спроведе electricity Specification : Предмет Тип : Cables Material : Metal Color : Gray Product Должина : Околу. 1meter / 3.3 ft Пакет Листата : 2 x Кабли.

Item Type:
Cables
Material:
Metal
Color:
Gray
Product Length:
Approx. 1meter / 3.3ft
Package List:
2 x Cables :

Избор на купувачот..