• Ново
DAMUI Був Десктоп Украси Статуа, Дома Декор Направена Фигурини Модерна Птица Статуа Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија Декорација Публикации Оркестарот во ЖИВО
zoom_in

DAMUI Був Десктоп Украси Статуа, Дома Декор Направена Фигурини Модерна Птица Статуа Дневна Соба и Спалната соба Канцеларија Декорација

DEN 1524.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Да се релаксираат Вашиот Ум - да се Погледне на овие слатки мали бувови во досадно време, бидејќи ако тие се навистина играње lifelike музика.Мали и убави - На Џуџиња' був статуи се многу мали.Секој був е за 3.15 во/8cm во висина и 1.97 во/5cm во дијаметар.Повеќе стилови - Колку што ќе купат производи, вие може да добиете четири различни бувови, вршење на различни музички инструменти, со голема забава за возрасни и деца.Овие статуи се направени од висок квалитет смола, водоотпорен и ' рѓа доказ.Секој еден е рачно изработени и деталите се многу добри.Голема Aftersale Услуга - DAMUI има за цел да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти, ве молиме да се купи со доверба !Ние одговор на сите пораки во рок од 24 часа и да се обезбеди не-прашање-поставувани рефундирање ако сте примиле оштетен објект или кога друг производ & пакет испорака прашања се случило !.опис на производот - Постојат 4 уникатен був статуи, кои се многу погодни за украсување на градини, растенија и микро пејзажи, шишиња, и стаклени садови. - Збир на 4 стилови.Можете да поседувате нив со една цел.Забавувајте се со вашето семејство и пријатели!Совршен подарок избор!спецификација Материјал:Resinsize:Приближната должина 1.96 во/ширина 5cm 1.96 во/5cm висина 3.15 во/8cm.

Избор на купувачот..