• Ново
meite 20GA 50Series 5012 1/2-Инчен Круна со Нога Должина 1/2-Инчен Поцинкуван парична Казна Жица Стејплс(5000pcs/Кутија) (1-Кутија Pack)
zoom_in

meite 20GA 50Series 5012 1/2-Инчен Круна со Нога Должина 1/2-Инчен Поцинкуван парична Казна Жица Стејплс(5000pcs/Кутија) (1-Кутија

DEN 376.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

За Текстил .Мебел .Сите Видови Дрво Работи.Електро-Поцинкуван. 20 мерач 1/2-инчен круна, 1/2-инчен должина тапацир staples.Слични Производи : meite 20 GA MT5016 S, MT5016 SLN 1/2" Круна парична Казна жица Staples.Пакет : 5000 PCS по кутија; 10 кутии по Случај.Тип : 50 Серија Парична Казна Жица Staples.Fastener мерач : 20. Fastener слој : Поцинкуван (Поцинкуван сврзувачки елементи се за внатрешни работи апликации во третираат граѓа.За подобра заштита од корозија на располагање, ве молиме да користите нерѓосувачки челик сврзувачки елементи.).Дебелина * Ширина : 0.53 мм * 1.27 mm.Круна : 12.6 mm (1/2").Должина : 6-16 mm (1/4"-5/8").Круна : 1/2".Должина : 12 mm (1/2").Пакет количина : 5,000 парчиња/кутија.Нашите сврзувачки елементи се исто така компатибилни со голем број на други пневматски алатки, како што се Bostitch, Paslode, Senco, Беа, Дуо-Брзо, Стрела, Hitachi, De Walt, Haubold, J Kihlberg, итн.Ве молиме бидете сигурни да проверите вашите алатки спецификациите од производителот за компатибилност.Тип : 50 Серија парична Казна Жица Staples Fastener мерач : 20 Fastener слој : Поцинкуван (Поцинкуван сврзувачки елементи се за внатрешни работи апликации во третираат граѓа.За подобра заштита од корозија на располагање, ве молиме да користите нерѓосувачки челик сврзувачки елементи.).Дебелина * Ширина : 0.53 мм * 1.27 mm Crown : 12.6 mm (1/2")Должина : 6-16 mm (1/4"-5/8"). 6 мм (1/4"), 8 mm (5/16"), од 10 mm (3/8"), 12 mm (1/2"), 14 мм (9/16"), 16 mm (5/8").Круна : 1/2"Должина : 12 mm (1/2")Пакет количина : до 5.000 компјутери/box Use meite сврзувачки елементи за повеќе позитивни дискови и помалку гужва.Нашите 50 серија staples одговара meite MT5016 S, MT5016 SLN staplers Our сврзувачки елементи се исто така компатибилни со голем број на други пневматски алатки, како што се Bostitch, Paslode, Senco, Беа, Дуо-Брзо, Стрела, Hitachi, De Walt, Haubold, J Kihlberg, итн.Ве молиме бидете сигурни да проверите вашите алатки спецификациите од производителот за компатибилност.

Избор на купувачот..