• Ново
UNICORP MMF1339-M03-F21-М3 4.5 ММ Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак, М3 THD x 24MM lg, Месинг Цинк КОЛИЧИНА-10
zoom_in

UNICORP MMF1339-M03-F21-М3 4.5 ММ Хексадецимален Машки-Женски ќор-сокак, М3 THD x 24MM lg, Месинг Цинк КОЛИЧИНА-10

DEN 131.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Машко-Женски Навој Ќор-Сокак.Телото Должина (MM) : 24.00. Вкупна Должина (MM) : 28.76. Облик : Хексадецимален.Цинк Позлатен.Unicorp е машко-женски навој standoffs се инсталира лесно и брзо.Тие се користат во кола.

Избор на купувачот..