• Ново
LXLA Бебе Шетач, Количка за Бебе Pushchair со 5-Точка Безбедност Темперамент, Луксузни Бебе Шетач Анти-Шок Извори Висока Видите Pram Бебе Шетач со Шетач Кука (Боја : Зелена)
zoom_in

LXLA Бебе Шетач, Количка за Бебе Pushchair со 5-Точка Безбедност Темперамент, Луксузни Бебе Шетач Анти-Шок Извори Висока Видите Pram

DEN 13222.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мулти-позиција реверзибилна седиште : на креветчето од новородено до 6 месеци може лесно да се конвертира во детето во седиштето.Лесен-за-користење виткање систем : Брзо пати или отвори за лесен транспорт во багажникот.Материјал : Направен од алуминиум и дише ткаенина, анти- ' рѓа и издржливи.Стабилна : Добро суспензија, триаголен бебе шетач рамка е постабилна, може да сноси 70kg тежина, четири тркала мулти-суспензија, направи бебе поудобно.Даде : Две куки се предвидени за да се олесни шопинг или да донесе повеќе работи; и исто така постојат и голем mami кеси, дебели анти-валкани перници, комарец мрежи, лето душеци, целосна лице водоотпорна покрива, и windproof нога маски.Производ параметри : ●Пакетот вклучува : Една шетач●Рамка материјал : алуминиум легура●Тркала материјал : пластични●Применливи возраст : 0-3 yearscustomer услугата : 1. Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..