• Ново
DF DIGITALFOTO Thanos Про Видео Камера Gimbal Поддршка Вест Стабилизатор Систем со Адаптер Рака 5.5-26 кг Компатибилен со ZHIYUN Кран 3S Gimbal
zoom_in

DF DIGITALFOTO Thanos Про Видео Камера Gimbal Поддршка Вест Стабилизатор Систем со Адаптер Рака 5.5-26 кг Компатибилен со ZHIYUN

DEN 16752.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

➤Affordably претвора рачни моторните gimbals во телото се носи стабилизатори.Стабилизатор на арм во голема мера го намалува заеднички бие слика ефект на z-оската, додека шетаат со рачни gimbals. ➤Изврши повеќе физички изглед прирачник камера пан движења. ➤Намалување на скокаат и да се тресат во вашите снимки, додека дистрибуција на тежина од вашиот грб за ваша половината и грбот, кога користите Моза Воздух 2, DJI Ronin-S, DJI Ronin-КОМЕТАЛ, Zhiyun КРАН 3/3 S, или било еден справи со gimbal со 3/8"-16 или 1/4"-20 монтажа тема. ➤Поддршка вест е целосно прилагодливи за да се вклопи во широк спектар на тело големини.Во комбинација со рака, на вест систем поддржува апаратури кои тежат 5.5 да 19.8 lb.Answer : ___________________________ Note : Ние ќе организираме вашиот парцела побрзо по ред,Откако ќе брод тоа,обично ќе пристигне во рок од 7-15 работни денови за било countriesif ви треба компатибилен со кран 2/моза воздух 2/ronins, проверете подолу производ : B086251 R6 Q.

Избор на купувачот..